Aktuality » ROZVRHY NA LETNÍ SEMESTR 2016/17

ROZVRHY NA LETNÍ SEMESTR 2016/17

Milé studentky a studenti,

v sekci ROZVRHY najdete rozvrhy hodin Třetího věku na zimní semestr nového školního roku 2016/2017 pro jednotlivé ročníky a rozřazovací seznamy studentů pro předměty, kde je předmět rozdělen do několika skupin (dějiny regionu - 1. ročník, hospodyňka, literatura, ruční práce, světopis - 1. ročník, trénování paměti, umění tady a teď).

Zatím nejsou rozděleny předměty angličtina, němčina a věda a technika do jednotlivých úrovní. Známy jsou prozatím jen termíny výuky (AJ v úterý nebo pátek ráno, NJ v úterý dopoledne, VT v úterý během dne). Rozdělení do úrovní bude hotovo v druhé polovině srpna, studenti zmíněných předmětů budou informováni.

Pro malý počet přihlášených studentů se neotevírají předměty: matematika, tvůrčí psaní a základy práva.

Termíny pro výuku úrovně vědy a techniky tablet a telefon budou hotové na přelomu září a srpna. Výuka bude začínat přibližně od měsíce října. Studenti budou informováni.

Předmět českopis nemá vypsané konkrétní termíny. Termíny exkurzí se studenti dozví vždy s předstihem. Je možné, že se budou krýt s jinými předměty. První exkurze bude 13. září (Orlík - Zvíkov).

Předmět francouzština se bude vyučovat v úterý od 12,00 do 12,45 hodin.

Předmět Senior Melody se bude vyučovat v pondělí od 10,00 do 11,00 hodin.

Rozdělení studentek v předmětu tělocvičení si lektorka udělá sama.

Předmět trénování paměti je opět rozdělen do několika skupin (úrovní), které na sebe budou v průběhu roku navazovat. Skupina TRP 1 bude začínat 9. září, skupina TRP 2 - 14. října, skupina TRP 3 - 6. ledna, skupina TRP 4 - 10. února.

Nevidíte se v jednotlivých seznamech? Chcete ještě dopsat do některého z předmětů? Chcete přesunout do jiné skupiny? Máte nějaké dotazy nebo připomínky? Pište na kunc@mkl.cz

 

Ondřej Kunc